Аромадифузор для будинку з ротанговими паличками "Frangipani"-"Франжіпані"

125,00
грн.

Мрієте опинитись на розкішному тропічному курорті Азії? Ароматичний дифузор "Франжіпані" від DaKi виконає всі ваші примхи завдяки легким, свіжим, солодкуватим ноткам. Відчуйте радісні моменти з нашим чудовим ароматом!
Франжипані (більш відомий як Плюмерія) - тропічне дерево з надзвичайно красивою формою пелюстками і не менш прекрасним екзотичним квітково-фруктовим ароматом, що нагадує аромат цитрусових, жасмину, спецій, гарденій.

Аромат Франжіпані - один із найулюбленіших вишуканих тропічних ароматів. В Індії Плюмерія вважається улюбленою квіткою Крішни і називається Деревом Життя. Аромат Плюмерії нагадує людям про красу нескінченної подорожі душі, відновлює внутрішню гармонію почуттів, дарує спокій та блаженство.
Застосовується для лікування стресу, апатії, страхів, депресії, розумової втоми.
Масло Франжіпані стало відомим ще задовго до правління Клеопатри. Його привозили торговці з Індії, його батьківщини і продавали за неймовірною ціною. Масло вважалося розкішшю та багатством. Аромат олії Франжіпані дуже тонкий, вишуканий, солодкувато-свіжий, дурманний і чарівний.

Спосіб застосування

Відкрутити кришку, витягнути пластмасову пробку, потім закрутити кришку. Палички вставити одним кінцем в ароматичну рідину. Для випаровування не потрібно нагрівання, випаровування відбувається за кімнатної температури. Інтенсивність випаровування можна регулювати кількістю одночасно вставлених в аромадіфузор паличок.


Категорія:

Парфумерія для дому

Бренд:

DaKi

Об `єм:

35мл

Вид продукції:

Аромадіфузор

Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Імʼя
Ваш номер